Кандидати на коалиция „Движение Да, България“ (Да, България, Зелените, ДЕОС)

Листите с кандидати за народни представители на коалиция „Движение Да, България“ (Зелените, ДЕОС) вече са регистрирани. Коалицията се явява с номер 16 в бюлетината.

Това са кандидатите, които ще участват в парламентарните избори на 26 март:

I. Благоевград (МИР 1)
1. Веселин Йорданов Калановски
2. Александър Динов Кьосев
3. Наталия Петрова Димитрова
4. Александър Пламенов Кръстев
5. Андрей Николаев Ковачев
6. (заличен)
7. Красимир Стефанов Спириев
8. Янко Василев Неделчев


II. Бургас (МИР 2) 
1. Велизар Матеев Шаламанов
2. Даниела Стоянова Божинова
3. Теодор Стойчев Михайлов
4. Павел Рафаилов Златаров
5. Пламен Димитров Пенчев
6. Николай Емилов Христов
7. Данаил Димитров Недялков
8. Константин Атанасов Костадинов
9. Павлина Илиева Кушалиева


III. Варна (МИР 3) 
1. Антоанета Димитрова Цонева
2. Славена Лазарова Панайотова
3. Вера Димитрова Асенова
4. Илиян Иванов Илиев
5. Мартен Мартинов Демирев
6. Цанко Руменов Арабаджиев
7. Емилия Боянова Балчева
8. Нелко Георгиев Начев
9. Милен Николаев Славов
10. Катюша Димитрова Тунева
11. Йордан Панайотов Филчев
12. Жени Димитрова Калчева
13. Николай Николов Рачински


IV. Велико Търново (МИР 4) 
1. Дончо Иванов Бораджиев
2. Калоян Красимиров Костадинов
3. (заличен)
4. Мария Валентинова Офицерова
5. Константин Иванов Динков
6. Венцислав Николов Михайлов
7. Бойка Маринова Анчева
8. Юлия Руменова Величкова
9. Боряна Димитрова Хрисимова
10. Калоян Милков Янков


V. Видин (МИР 5)
1. Боряна Богданова Мусева
2. Филип Величков Йонов
3. Димитър Иванов Димитров
4. Димитър Огнянов Симов
5. Емил Иванов Каменов
6. Калин Ангелов Станков
7. Димитър Любенов Нинов
8. Калин Апостолов Ангелов


VI. Враца (МИР 6)
1. Веселин Йорданов Калановски
2. Кирил Руменов Русев
3. Милен Благоев Стоянов
4. Миряна Георгиева Захариева
5. Анна Пелова
6. Николай Румянов Николов
7. Андрей Николаев Ковачев


VII. Габрово (МИР 7)
1. Александър Кръстинов Македонски
2. Свилен Георгиев Ноев
3. Петър Пламенов Кърджилов
4. Деян Василев Мотов


VIII. Добрич (МИР 8)
1. Ивайло Николаев Мирчев
2. Христиан Йорданов Йорданов
3. Йордан Иванов Йорданов
4. Нели Стаменова Начева
5. Мими Стайкова Куртева
6. Владимир Бориславов Лафазански
7. Надежда Костова Пампорова
8. Петко Димитров Цветков


IX. Кърджали (МИР 9)
1. Пламен Иванов Даракчиев
2. Тома Георгиев Белев
3. Николай Янков Сиджимов


X. Кюстендил   (МИР 10)
1. Любомир Иванов Авджийски
2. Иво Николов Ников
3. Кирил Руменов Русев
4. Валери Георгиев Леков
5. Славейка Асенова Христова
6. Любомир Евгениев Иванов
7. Димитър Захариев Нешев
8. Градимир Дойчев Йовчев


XI. Ловеч   (МИР 11)
1. Мариан Весков Маринов
2. Генади Маринов Дишев
3. Мирослав Василев Йонков
4. Георги Антонов Антонов


XII. Монтана (МИР 12)
1. Мирослав Людмилов Тодоров
2. Петко Димитров Цветков


XIII. Пазарджик (МИР 13)
1. Венцислав Кирилов Трифонов
2. Иван Георгиев Велов
3. Александър Александров Пелев
4. Пламен Иванов Даракчиев
5. Иглика Иванова Иванова
6. Мария Славчева Карвър
7. Емилиян Веселинов Живков
8. Здравко Милчев Минчев


XIV. Перник (МИР 14)
1. Вихрен Георгиев Матев
2. Албена Симеонова Върбанова
3. Илиан Антонов Кутев
4. Младелин Сашев Димитров
5. Марин Михайлов Георгиев
6. Деница Петрова Кандиларова
7. Аделина Тодорова Иванова
8. Владимир Николаев Русев


XV. Плевен (МИР 15)
1. Албена Симеонова Върбанова
2. Георги Милианов Данов
3. Борислав Иванов Ботев


XVI. Пловдив (МИР 16)
1. Христо Любомиров Иванов
2. Никола Велизариев Вълчанов
3. Петкана Георгиева Бакалова
4. Донка Векова Дойчева-Попова
5. Веселина Стефанова Александрова
6. (заличен)
7. Милена Иванова Найденова
8. Георги Румянов Стойчев
9. Добромира Иванова Григорова
10. Веселка Петрова Христамян
11. Петър Атанасов Пейчинов
12. Манол Костадинов Пейков


XVII. Пловдив-област (МИР 17)
1. Велизар Матеев Шаламанов
2. Петър Атанасов Пейчинов
3. Николай Иванов Кирков
4. Константин Атанасов Костадинов
5. Андрей Христов Ралев
6. Никола Василев Йорданов


XVIII. Разград   (МИР 18)
1. Надежда Георгиева Йорданова
2. Мариян Руменов Христов
3. Пламен Богомилов Ангелов
4. Надежда Друмева Бобчева
5. Георги Мирославов Момчев


XIX. Русе (МИР 19)
1. (заличен)
2. Теменужка Миланова Козарева
3. Младен Петров Минков
4. Венелин Стойков Ангелов
5. Анатоли Петров Казаков
6. (заличен)
7. Михаил Руменов Михов
8. Юнал Ибрахим Ибрям
9. Емилиян Маринов Енев


XX. Силистра (МИР 20)
1. Златко Стефанов Куртев
2. Мирослав Иванов Минчев
3. Надежда Друмева Бобчева
4. Христо Жоров Иванов
5. Георги Мирославов Момчев
6. Йордан Стоянов Куцаров


XXI. Сливен (МИР 21)
1. Ренета Петрова Томова
2. Николай Янков Сиджимов
3. Руслан Йорданов Кънев
4. Биляна Любомирова Русева
5. Михаил Христов Боев
6. Енчо Иванов Динев
7. Цветина Георгиева Тодорова
8. Дарина Минкова Петрова


XXII. Смолян (МИР 22)
1. Александър Димитров Дунчев
2. Андрей Христов Ралев


XXIII. София (МИР 23)
1. Антоанета Димитрова Цонева
2. Александър Динов Кьосев
3. Надежда Георгиева Йорданова
4. Виктор Стоянов Стоянов
5. Вера Димитрова Асенова
6. Свилен Георгиев Ноев
7. Борислав Димитров Сандов
8. Емил Джауад Джасим
9. Ива Маринова Бонева
1o. Анелия Дудова Динова
11. Стоян Георгиев Михайлов
12. Адриан Найденов Илиев
13. Теодор Кръстев Лулчев
14. Татяна Петрова Иванова
15. Васил Костадинов Гюров
16. Борис Димитров Вунчев
17. Здравка Йорданова Йорданова
18. Владислав Панчев Панев
19. Александра Андреева Соскова
20. Александър Драгомиров Петров
21. Чавдар Радославов Арсов
22. Александър Александров Пелев


XXIV. София (МИР 24)
1. Стефан Любомиров Тафров
2. Емил Александров Георгиев
3. Ивайло Николаев Мирчев
4. Атанас Владиславов Славов
5. Антонина Минчева Душева
6. Адела Валери Качаунова
7. Тома Георгиев Белев
8. Мария Йорданова Ангелова
9. Мария Любомирова Кавлакова
10. Даниел Михайлов Неделчев
11. Ива Маринова Бонева
12. Александър Вилиянов Топузов
13. Катина Пенева Железова
14. Елена Симеонова Николова-Хаджигенова
15. Калин Апостолов Ангелов
16. Петър Йорданов Василев
17. Марта Христова Джалева


XXV. София (МИР 25)
1. Христо Любомиров Иванов
2. Зарица Георгиева Динкова
3. Боряна Богданова Мусева
4. Любомир Иванов Авджийски
5. Александър Димитров Дунчев
6. Михаил Детелинов Паргов
7. Борил Любомиров Гуринов
8. Иван Велков Велков
9. Момчил Иванов Якимов
10. Ивайло Стефанов Попов
11. Петър Пламенов Кърджилов
12. Георги Станимиров Няголов
13. Иван Василев Матов
14. Николай-Емил Николов Шопов
15. Елка Димитрова Божкова
16. Виктор Стефанов Лилов


XXVI. София област
1. Борислав Димитров Сандов
2. Миряна Георгиева Захариева
3. Павел Борисов Николов
4. Здравка Йорданова Йорданова
5. Бойко Бойков Недялков
6. Александър Василев Тодоров
7. Наталия Миткова Цекова
8. Аглика Илиева Крушовенска
9. Здравко Минов Лесичков
10. Петър Йорданов Василев
11. Ивайло Александров Йосифов
12. Варужан Вартан Апелян


XXVII. Стара Загора (МИР 27)
1. Станислав Боянов Тодоров
2. Атанас Владиславов Славов
3. (заличен)
4. Стефан Ивов Стефанов
5. Димитър Антонов Калдамуков
6. Ивайло Тончев Тончев
7. Младен Димитров Диков
8. Лора Огнянова Георгиева Матеева
9. Антонина Минчева Душева
10. Александър Евгениев Сандев
11. Николай Сотиров Колев


XXVIII. Търговище (МИР 28)
1. Анатоли Петров Казаков
2. Димитър Антонов Калдамуков
3. Михаил Руменов Михов
4. Мариян Руменов Христов


XXIX. Хасково (МИР 29)
1. Владислав Панчев Панев
2. Иван Даниелов Господинов
3. Иван Христов Стойчев
4. Симон Френгюл Зенолян
5. Иван Филипов Ванчев
6. Димитър Ивов Инджов
7. Красимир Димитров Вълев
8. Димитър Константинов Иванов
9. Живко Николов Николов
10. Диана Илиева Деевска


XXX. Шумен (МИР 30)
1. Филип Иванов Трифонов
2. (заличен)
3. Ивайло Огнянов Ганчев
4. Илиян Иванов Илиев
5. Благой Бойчев Бойчев
6. Младелин Сашев Димитров


XXXI. Ямбол (МИР 31)
1. Данаил Димитров Недялков
2. Николай Емилов Христов
3. Веселка Петрова Христамян
4. Димитър Първанов Димитров

Вашият коментар

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.